BIO Smysl_má

Nejprodávanější

23 položek celkem

Cena

2992690
12992690

Značky

Barva

Velikost

Položek k zobrazení: 23

Kolekce oblečení z materiálů s certifikátem GOTS ušité v naší dílně.

Certifikát GOTS je nejpřísnější certifikace biobavlny vyráběné v souladu s fair trade.

Certifikace GOTS zajišťuje ekologickou čistotu výroby a požadavky na etický a sociální aspekt výroby.

Ekologie

Certifikace GOTS zajišťuje, že všechny chemikálie (např. barviva, pomocné chemikálie), musí splňovat základní požadavky na toxicitu a biologickou rozložitelnost. Ve výrobě je zakázáno používat toxické kovy, rozpouštědla, geneticky modifikované organismy, formaldehydy a jiné syntetické látky. Bělidla musí být na bázi kyslíku. Veškerý obalový materiál musí být z recyklovaného zdroje a nesmí obsahovat polyvinylchlorid.

Výrobci materiálu musejí mít ve svých provozech zavedenou politiku ochrany životního prostředí a musejí splňovat přísné podmínky používání chemických látek, při mokrém zpracovatelském postupu. Ve výrobě jsou přísné podmínky na zpracování odpadních vod při výrobních postupech.

S respektem k lidské práci

GOTS má v sobě i požadavky na etické a sociální aspekty výroby, jako svoboda zaměstnání, svoboda kolektivního vyjednávání, bezpečnost a čistota na pracovišti, zákaz dětské práce, životní minimum, rozumnou pracovní dobu, ochranu před diskriminací, stálé zaměstnání, zákaz hrubého a nehumánního zacházení.

Kolekce Smysl_má

Kolekce Smyslmá vznikla z materiálů s certifikátem GOTS - výroba materiálu je jedna část. Ale samotná výroba oblečení je rovněž tak důležitá.

My šijeme oblečení u nás v dílně ve Středních Čechách. Šijeme s úsměvem na rtech a s láskou k řemeslu.

Kombinace materiálu s certifikací GOTS a naší krejčovinou má smysl. Šijeme oblečení a šaty, které podtrhnou ženskost, smyslnost, šetří přírodu a je férová ve všech ohledech.... a to Smysl_má.