Profil- Radka Kudrnová

JAK TO VŠECHNO ZAČALO...

 

Dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se Radka Kudrnová a e-shop ŠatySukně vedu už od roku 2011. Pár let jsem prodávala své výrobky i na portálu Fler.

E-shop je jako moje další děťátko. Vychované od miminka.

Dlouhou dobu jsem všechny výrobky šila sama, pak mi začaly se šitím pomáhat švadleny.

Nyní už jsme tým a bez holek okolo mě, by e-shop jen těžko mohl fungovat.

Více o našem poslání se dočtete zde.

103861625_2607443942916537_6546154290516577734_o

 

VŠECHNY PLYŠÁKY UŽ MÁM OBLEČENÉ, TAK CO TEĎ?


Už na základní škole jsem si šila oblečky na panenky a pletla všem plyšákům šály. Po ukončení „devítky“ jsem nastoupila na oděvní průmyslovou školu – obor oděvnictví. Naučila jsem se šít a jednoduše mě to chytlo. Líbilo se mi, jak něco vytvářím podle svých představ. Se střední školou jsme se účastnily nejrůznějších přehlídek, moje modely byly součástí prezentovaných kolekcí a bylo mi jasné, že touhle cestou chci jít…

Nevěděla jsem přesně, co chci dělat, ale věděla jsem, že to musí souviset s textilem. Po maturitě jsem nastoupila na Vysokou školu technickou v Liberci - bakalářský obor Technologie a design. Byla to technická škola, takže mě neminula statistika, fyzika apod. ale nejvíc mě bavily ateliéry a dějiny umění. Bakalářská práce se týkala prostorového pletení – tvořila jsem pletené obrazy a doplňky do bytu novou technologií. I to byla parádní zkušenost. Další mé kroky vedly na navazující studium – obor Produktový management mi přinesl nové informace o obchodu a marketingu.

MOJE PRVNÍ PRODANÁ SUKNĚ

V té době jsem bydlela na koleji v Liberci a domů do Neratovic jsem se vracela jen na víkendy. Po pár zkušenostech s prodáváním v obchodech, modelingem a práce ve fitku jsem si řekla, že bych ráda něco tvořila rukama a ušila svou první sukni a vystavila ji na portálu Fler. Na profil jsem přidala i další sukně a za několik týdnů se začaly prodávat. Nebylo to nijak velké množství, sukně jsem šila a fotila o víkendech ale měla jsem radost, že si přivydělávám tím, co mě skutečně baví.

Po ukončení magisterského oboru jsem se rozhodla, že nebudu hledat žádné zaměstnání a vrhnu se na sukně pořádně a e-shopu jsem se věnovala naplno.

Šaty a sukně jsou symbolem nás žen, a tak jsme založila e-shop s názvem ŠatySukně.cz.

Založila jsem ho s představou, že budu šít jen sukně a šaty. Jak už to bývá, nic není tak, jak si člověk na počátku myslí a k sukním a šatům přibyly i další kousky oblečení - trička, saka, čepice a další. Nyní jsou v eshopu i další kategorie dámského oblečení, včetně dřevěných náušnic a dalších doplňků.

ATELIER

Osud tomu chtěl a v roce 2014 přišla krásná zpráva – čekala jsem děťátko.

S manželem jsme se přestěhovali do většího bydlení, kde jsem si v patře zřídila větší dílnu s kanceláří a e-shop frčel dál.

Dál jsem jezdila prodávat i na trhy.

Na začátku roku 2020 jsem přestala jsem pracovat z domova. Zřídili jsme provozovnu v Neratovicích, kde se scházíme celý tým holek z ŠatySukně. Usnadnilo a zrychlilo to expedici zásilek a celkově usnadnilo tvorbu nových modelů.

DSC_0394   DSC_0585_2   DSC_0470

TŘI MALÉ DĚTI A PRÁCE V E-SHOPU

 

V současné době máme děti tři - k Marušce přibyli ještě Vojtíšek a Matěj.

S podporou své rodiny, především manžela Davida, e-shop rozvíjím a realizuji si tak své sny.

I když jsem obklopená týmem lidí, tak práce na e-shopu je stále hodně.

E-shop má spoustu segmentů, na které se člověk musí soustředit a věnovat se jim. U nás je to výběr a shánění materiálů, práce se švadlenami, samotná výroba, prodej, expedice, sociální sítě a marketing (aby se o nás i vědělo, že jo:), ateliér, vyšívání desénů, focení produktů a samotná struktura e-shopu, která je někdy tak složitá, že mi jde hlava kolem:-D

Mít e-shop a podnikat je zkrátka životní styl, který mě nesmírně baví a doufám, že přináší radost nejen mně ale hlavně Vám.

Děkuji z celého srdce za Vaši podporu.

Radka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení