Dřevěná spona na pásek, Oliva

Kód: 15806
Neohodnoceno
Značka: ŠatySukně
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spona na pásek - náš design, na který jsme patřičně hrdé. Spona je vyrobená ručně. Na sponu je použité exotickéh dřevo. Je to dokonalý detail, který doladí Váš outfit.

Ke sponám máme i náušnice ze stejného dřeva.

Spona se hodí k šatům s páskem z našeho e-shopu.

Pásek si provléknete sponou. Jestli je pásek součástí šatů je vždy u šatů napsané.

 

 

  • použitá dřevina je Olivové dřevo - exotická dřevina.
  • velikost spony je cca 4*8 cm.

Spony vyrábíme ručně a díky tomu je každá originál - vše pro Vás vyřízne, vyvrtá, lakuje a do finální podoby upraví šperkař David. Každá je jedinečná a rozměr se může mírně lišit.

Spony vyrábíme v naší malé truhlářské dílně a jelikož máme rádi poctivou řemeslnou práci, nepoužíváme pro výrobu dřevěných doplňků žádné počítače a automaty.

Snažíme se neustále vymýšlet nové kombinace tak, aby Vám náušnice dokonale padly k šatům a sukním z naší nabídky.

Olivovník evropský - pomalu rostoucí a barevně atraktivní olivové dřevo ze Sicílie. Má krémovou až žlutohnědou barvu. Vyznačuje se krásnou kresbou dřeva.

Ve srovnání s tropickými druhy dřevin podléhá pěstování a těžba australských ušlechtilých dřevin přísným legislativním normám a státní kontrole a probíhá velmi šetrným způsobem (často jen ve formě odřezávání kmenových výrůstků starých stromů, které kmen nepoškozuje).

Fotografie produktu je ilustrační – každý výrobek je originál a může se mírně lišit. Přece jen se jedná o ruční výrobu a dřevo. Každý kousek je originál.


Zde najdete další dřevěné spony.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: