Krása ženy

Podporujeme tradice

Šaty a sukně jsou součástí ženské krásy od nepaměti. Ženy nosily šaty a sukně na pole, na trhy, do lesa, na ples i jako běžný domácí oděv. Nosily je královny, dvorní dámy i kuchařky. Šaty a sukně k ženám zkrátka patří. Jedná se o tradiční oděv, který ženy doprovází po staletí.

 

Jsme parta žen, která v této tradici pokračuje a prohlubuje ji. Věříme, že šaty a sukně lze nosit téměř na každou příležitost. A to nejen proto, že tomu tak bylo vždy. Vnímáme neutuchající krásu žen, kterou prohlubuje i to, co mají na sobě. Šaty a sukně dokáží podtrhnout to krásné a zakrýt drobné nedostatky. Mají čarovnou moc, rozjasňují naši postavu. Nehledě na to, jaký typ postavy máme.

 DSC_9143a   DSC_4496s   DSC_3054mansi

Sešíváme krásu a pohodlí

Šijeme funkčnost, praktičnost, pohodlí a nadčasovost. To vše v kombinaci s důmyslnými střihy, originálními vzory a možností vybrat si délku sukně nebo volbu kapes či spodničky. Šaty a sukně dokáží pozvednout naši náladu i sebevědomí. Poskytují nám volnost. Volnost pohybu i volnost těla.

 DSC04633a   DSC04623a   DSC04527a

V šatech a sukních jste za každých okolností krásná. Uvolňují vnitřní ženskou energii, kterou má každá z nás. Podporují zdravé sebevědomí a při správné volbě střihu vyzdvihnou jen to nejkrásnější z naší postavy. Milé ženy, šaty a sukně jsou naše přirozenost, kterou stojí za to povzbuzovat.

 

Šaty a sukně nám dávají noblesu, jemnost i ženskou sílu zároveň. Dokáží se vlnit v rytmu hudby i spořádaně sedět na pracovní poradě. Přenesou nás do dětství, do říše princezen a současně nás podpoří v jednání s nepříjemným klientem. Za všech okolností zachovají naši důstojnost a neskonalou vnitřní energii. Energii krásné ženy. Sílu, kterou má každá z nás. Vždy. Za všech okolností. I když na ní občas zapomeneme a necháme ji usnout. Oblečme se do šatů a sukní a probouzejme v sobě krásnou ženu.

 DSC_9561a   DSC_9578a

Milé ženy, jste naší inspirací

Věříme, že v sukni je každá žena skvostnější, přitažlivější a kouzelnější. Naší inspirací jste vy, milé ženy. Vnímáme jedinečnost každé z vás, v každé činnosti, v každém pohybu. Našimi modely chceme podporovat vaše ženství, originalitu a krásu. Zaměřujeme se na kvalitu materiálů, poctivou řemeslnou výrobu a přitažlivost každé z vás.

 

V našem ateliéru v Neratovicích pro vás šijeme nejen šaty a sukně všech možných délek, střihů, barev i velikostí. Vše šijeme z pečlivě vybraných materiálů převážně českého původu. Naše oblečení je vhodné pro volný čas, do zaměstnání i do společnosti. Sukně a šaty se stanou vaše společnice při každé činnosti.

DSC_9301a   DSC_8885q   DSC_8362

 

Naše móda se neustále vyvíjí. Vymýšlíme nové modely. Řada z nich vznikla i na přání vás, naše milé zákaznice. Vše tvoříme s láskou a radostí, poctivou rukodělnou tvorbou. Věříme, že tato radostná energie doputuje až do vaší skříně. Pokud stále váháte, seznamte se s důvody, proč se zahalit do našich modelů.

 DSC04515a   DSC04485a   DSC04546a

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je nejkrásnější?

Dopřejte si chvilku klidu a postavte se doma před zrcadlo. Oblékněte si svoje nejlepší kalhoty. Pozorně se prohlédněte. Pochvalte se. Užijte si tuto chvíli. Je jen vaše. A poté si oblečte šaty nebo sukni a tento postup opakujte. Pozorujte se, usmějte se na sebe. Cítíte tu neuchopitelnou krásu, která z vás vyzařuje? Sukně a šaty mají hlubokou moc. Dodávají nám víc, než se dá slovy popsat. Ponořte se do své krásy. Jste to VY, krásná žena. Ve své ryzí podstatě.

 DSC_4513a   DSC_4198a   DSC_3352a

Šaty i sukně můžete oživit doplňky, kombinovat je a volit různou obuv i kabelky. Nikdy však nezapomínejte své šaty a sukně obohatit tím nejkrásnějším doplňkem. Vaším úsměvem.