Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
20 hodnocení
5
20x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VR
Vlasta Rudolfská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.6.2026
Děkuji za krásné halenky velikosti M.Bílé je o něco menší než to starorůžové!Jinak nemám co vytknout!Střih,materiál,barvy a zabalení!Pořídím i mým holkám!Ať se vám daří Děkuji Vlasta
L
Lenka D.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Opět jsem si objednala další kousek do svého šatníku - tentokrát podzimní/zimní šaty v petrolejově modré barvě. Krásný, pohodlný, zároveň i velmi šik střih a úžasně heboučký materiál. Velmi ráda si v budoucnu objednám další kousky. Jednoznačně tuto firmu ostatním doporučuji.
SB
Stanislava Benáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
Jsem velice spokojená,dnes přišly nádherné šaty a vše co jsem u vás koupila je vkusné a Krásné se dá kombinovat. Přeji vám hodně nápadů a Krásné léto.
...
LD
Lenka Dombiová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2026
Minulý měsíc jsem si objednala krásné modré šaty s duhovými orchidejemi a na tento měsíc, 2 trika s dlouhým rukávem - modré a žluté + balónovou sukýnku s vážkami. Zase nádherné barvy a úžasně příjemný materiál. Mám ze všeho velkou radost, nosím jako sváteční oblečení, když si někam vyjdu na procházku nebo například na výstavu ... MOC děkuji šikovným švadlenkám ❣️
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
Krásná sukně. Jsem z ní nadšená.
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2026
Krásná sukně, úžasný materiál. Jsem moc spokojená.
E
Eli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2026
Můj nejoblíbenější obchod na sukně vůbec. Vždy skvěle padnou a jsou vzorově úžasné 🤩 Nikdy se nemůžu rozhodnout, kterou si vybrat. Moc doporučuji!
L
Lenka D.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2026
Jsem nadšená z černé mikiny a dlouhé sukýnky s vlčími máky. Krásně a zajímavě ušité, VELMI příjemný materiál, krásné barvy, ochota, výborná komunikace obchodu. Jednoznačně doporučuji.
JK
Jana Kory
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2026
Sukně Anaya krásná,sedla přesně, objednala jsem univerzální černou barvu, ale objednám určitě ještě jinou barvu na jaro a léto🥰 Komunikace super, spolu se sukní přišlo krásné věnování😊určitě doporučuji❤️
M
Maruška O.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
Už mám z této dílny třetí šaty a určitě nebudou poslední :) Vždy obdivuji nádherné látky, jejich pestrost a kvalitu. Celkové hodnocení-nádhera!!! :)
HZ
Helena Zahradníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2026
Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit. Krásné, kvalitní oblečení, které nádherně sedí, dá se dobře kombinovat a je velice pohodlné. Nakupuji zde ráda a pravidelně.
PŠ
Petra Šašková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2025
Tento ateliér ráda doporučím! Jsem dlouholetá spokojená zákaznice a ráda podpořím místní tvorbu. Vždy se těším na nové návrhy šatů, sukní a triček!
V ateliéru používají kvalitní materiály, výrobky mají dlouhou životnost a velikostně sedí. Také úpravy nejdou pro ateliér problém.
Vřele doporučuji, děkuji 💓.
I
Irena F.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2025
Naprostá spokojenost, precizní práce. Sukně krásně sedí, barva odpovídá obrázku. Jsem ráda, že jsem objevila tuto možnost objednání oblečení. Určitě jsem zde nenakoupila naposledy. Bonusem je i krásně zabalené zboží. Jen tak dále.
PF
Petra Frišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2025
Šaty sukně mohu všem doporučit. Od té doby, co jsem si zde koupila první sukni, už jinde nenakupuji. Materiály jsou skvělé, neseperou se, drží tvar i barvu. Dodání je vždy rychlé a bezkonkurenční výběr. Miluju, že švadlenky vymýšlejí stále nové modely a vzory. Za mě to obchod, který mi plně stačí ke štěstí.:) Děkuji, že jste a přeji mnoho spokojených zákaznic.
D
David
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2025
Sukně od paní Radky jsou vždy skvělé, manželce a dceři vždycky sluší. Všem doporučuji.
M
Magda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2025
Naprostá spokojenost, objednávka přišla krásně zabalená, sukně nádherná, pasuje přesně.
Brzy objednám další. Díky
I
A. Imbrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Padnoucí střih oblečení, skvělé zpracování, příjemné a krásné materiály. Po domluvě lze drobnou úpravu. Nikdy nebyl problém s dodáním
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2025
Úžasný obchod, skvělé věci. Již několik let obohacuje můj šatník-kde už nemám skoro nic jiného.
Mam prodloužené rukávy na míru-konečně si můžu užít dlouhé rukávy.
Doporučuji všem.
MV
Martina Vaskova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2025
Mam z obchůdku pulku šatníku vždy naprostá spokojenost. šaty i sukne upravene úplne na miru. stoprocentně doporučuji!
Ovládací prvky výpisu
20 položek celkem
