Dlouhé sukně - střihy v e-shopu

Dlouhé sukně, které šijeme v naší dílně a nabízíme zde v e-shopu ŠatySukně, jsou u Vás hodně oblíbené.

DSC_4037    DSC_4019   DSC_8353

Dlouhé sukně jsou oblíbené celoročně. Rády je oblékají ženy, které nechtějí ukazovat nožky a kolena, ale přesto se chtějí citit žensky. Sukně k nám patří a můžeme si samy vybrat, jestli zvolíme minisukni, sukni ke kolenům a nebo dlouhou sukni.

Stejně jako u krátkých sukní, tak i u dlouhých sukní šijeme různé délky. Šijeme délky 90 cm - 100 cm a 110 cm. Každá žena je jinak vysoká a každá má sukně ráda jinak dlouhé. U nás v e-shopu si můžete vybrat délku, jakou potřebujete. Nejlepší je oměřit sukni, kterou již máte doma a podle toho délku zvolit. Pokud dlouhou sukni zatím nevlastníte a přesto byste ji chtěla, doporučujeme změřit se metrem a podle toho zvolit.

Délku sukně měříme vždy i s pasem. Více je ve článku zde.

Nic se neděje, pokud si nezvolíte správnou délku a až doma po vyzkoušení zjistíte, že sukni byste potřebovala delší/ kratší. Jednoduše můžete sukni vyměnit a výměna je u nás přes Zásilkovnu zdarma. Takže žádné obavy, ženy!

Pár tipů, jak si změřit délku sukně.

A jaké dlouhé sukně v našem e-shopu nabízíme?

Šijeme dlouhé sukně rozšířené, sukně se sklady v pase, sukně s kapsami a sukně hladké s rozparky v dolním kraji.

Sukně nahladko všité v pase

Na hladko všité sukně v pase se hodí pro ženy, které nechtějí upozorňovat na boky.

- méně rozšířený typ s rozparky

- více rozšířený typ

Méně rozšířený typ dlouhé sukně s rozparky

Méně rozšířený typ dlouhé sukně šijeme s rozparky v dolním kraji, pro usnadnění chůze. Pokud by v dolním kraji u tohoto úzkého typu dlouhé sukně nebyly rozparky, tak by se v sukni nechodilo moc pohodlně.

Sukně s rozparky šijeme jednobarevné, jednobarevné s výšivkoou a nebo vzorované. Šijeme je především z bavlněných materiálů s podílem elastanu.

Sukně se díky rozparkům hodí především na sezonu jaro/léto.

16991-3    16793    17255-1

 

Více rozšířený typ dlouhé sukně

Tento typ sukně je v dolním kraji do široka rozšířený. Sukně nemá rozparky a přesto se v ní dobře pohybuje. Tyto široce áčkové sukně šijeme jen se směsových materiálů. Jiný druh materiálu neumožňuje tento střih. Tyto sukně šijeme v různých barvách a vyšíváme na ně.

Sukně je všitá do pasu nahladko. Stejně nějako u rozšířené áčkové sukně se hodí pro ženy, které nechtěji upozorňovat na boky.

14981-29983-1114969-1   

 

 

Sukně do pasu naskládaná do skladů

 

 Sukně není v bocích tvarovaná a je střižená jako obdélník, který je do pasu naskládaný. Sklady vytvoří to, že se sukně k dolnímu kraji také rozšiřuje. Sukně se hodí pro ženy, které mají sportovnější postavu, méně zřetelné boky a pas. Sklady na sukni upozorní na oblast boků a opticky postavu vytvarují.

Tyto sukně šijeme ze středně silných bavlněných materiálů. Materiály nepoužíváme příliš silné, aby sklady spíše "ležely" a zbytečně nerozšiřovaly.

Sukně šijeme jednobarevné, vyšívaváme na ně a šijeme je i ze vzorovaných úpletů.

Na sukních se sklady šijeme i kapsy.

16220-1   15557   16556-1

Sukně do pasu naskládaná do protizáhybů

Tyto sukně z mikinoviny jsou novým typem zimní dlouhé sukně pro sezónu 2021/2022.

Materiál na tyto zimní sukně používáme silnější - mikinovinu, aby byly hřejivé, ale zároveň nechceme, aby silný materiál postavu opticky rozšiřoval.

Sukně jsou v pase naskládané do plochých protizáhybů. Tento typ plochých skladů je ideální pro silnější materiály.

Sukně šijeme v různých barvách a vyšíváme na ně.

18077-2

 

Celou naši nabídku dlouhých sukní naleznete zde. Dlouhé sukně máme rozdělené na dvě kategorie - hladké a se sklady.

Kdybyste si nevěděla rady s výběrem, určitě se na nás obraťte.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení