Skladové věci posíláme do 2 dnů. U věcí, které došíváme je doba dodání cca 2 týdny. Moc děkujeme za Vaše objednávky.

Moderní dekorace do bytu - látkové květinové dekorace

Květinové dekorace se hodí do každého moderního bydlení – ať už pořídíte živé květiny, látkové květiny, umělé květiny či jejich kombinace. Ale všeho moc škodí. Do svého interiéru si dejte jen to, co cítíte, že tam musí být. Pro současného mladého člověka je důležité vytvořit si domov útulný ale stále je kladen důraz na to, aby byl moderní a čistý.

IMG_1644

Je důležité si domov podle svého cítění doladit a zabydlet. Přece jen je to místo, kde trávíte svůj volný čas, čas relaxace a čas s rodinou.Každý asi ví, že v domácnosti je nejkrásnější živá květina, ale i květiny látkové se v poslední době stávají trendem v moderních domácnostech.

Moderní dekorace do bytu nemusí být pouze praktická, udělejte si sama půvabnou domácí dekoraci za pár korun z látkových květin. Do květinové dekorace se můžete pustit sama a vytvořit si ji přesně podle vašeho vkusu a cítění. Tyto levné dekorace do bytu nejsou žádným kýčem v podobě umělých květin. Slovo kýč je označení pro věc, která se tváří jako něco, čím není. Látkové květiny si na nic nehrají a hned na první pohled je jasné, že se jedná o látku, nikoli o živý květ. Látkové květiny jsou bezúdržbové. V případě, že se zapráší je čas je vyhodit a pořídit si nové.

Základem je vytvoři látkové květiny. Je hned několik způsobů, jak květiny poskládat a nebo jak je ušít. Hvězdičky se šijí. Kulaté květiny se skládají.

IMG_1135

Samotné květiny prodáváme i v eshopu.

Květinky se šijí ze zbytků látek a mají hned několik využití -ozdoba na cibulový cop.

Každou květinu si můžete udělat originální a jedinečnou. Dozdobit je můžete korálky či flitry. Látkové zbytky můžete použít jednobarevné, vzorované nebo jejich kombinace. Mně se nejvíc osvědčilo vytvářet látkové květinky z bavlněných zbytků látek.

Květinové dekorace oživí Váš stůl nebo prázdný kout a vytvořit si útulné prostředí pomocí jednoduché domácí dekorace je hračka.

IMG_1642

Pusťte se i vy do výroby květinové dekorace – koule s látkovými květy.

Na květinovou kouli je potřeba základ – koule – tu nabarvíte na potřebnou barvu, dále potřebujete látkové květinky. Na kouli o průměru 10 cm je potřeba cca 20 květin. Můžete je koupit rovnou v eshopu jako brože a jednoduše si brože do koule „napíchat“ pomocí spínacího špendlíku.

IMG_1150

A nebo – což je trochu pracnější způsob – látkové květinky vyrobit a na kouli je nalepit tavnou pistolí. Dál je potřeba mít vázu, do které květinovou dekoraci umístíte.

Oživte svůj domov – moderní dekorace do bytu - v podobě květinové koule je doplněk, na který se budete rádi dívat dlouhá léta. Tato moderní dekorace do bytu se může i zavěsit od stropu a bude to např. v dětském pokojíčku vypadat velmi efektně.

Květinová koule se hodí jak do dětského pokoje nebo touto dekorací můžete zútulnit obývací pokoj či ložnici.

Pokud sháníte něco pěkného do bytu, domu či na chatu, tak právě toto je typ pro vás a i Vy si vytvořte moderní dekorace do bytu.

IMG_1659