Novinky
06.01.2020
Na vybrané zboží doprava zdarma
U tohoto zboží je doprava zdarma:     číst celé
06.01.2020
Rok 2020
Vítáme rok 2020 prací. Plánujeme novinky - budou hlavně nové šaty a šijeme jarní kolekci. Jsme moc rády za vaši přízeň. Holky z ŠatySukně číst celé
19.12.2019
Přehlídka ns Stříbrných vánočních dnech
V prosinci jsme měly přehlídku. Na její záznam můžete mrknout zde. My jsme si to moc užily a už se těšíme na příští rok, kdy ji zopakujeme s novými mo... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Novinky od nás

Doplňte, prosím, Váš email a po přijetí do schránky ho otevřete a potvrďte proklikem.

  1. Úvod
  2. O SATYSUKNE.CZ
  3. ŠatySukně atelier
ŠatySukně ateliér

ŠatySukně ateliér jsme vytvořili proto, aby si každý, kdo má chuť, mohl naše oděvy osobně zkusit.

ŠatySukně atelier

Eshop je skvělý a na ten náš nedáme dopustit. Jsme vstřícní a zboží se u nás dá snadno vyměnit nebo vrátit, ale řekli jsme si, že mít ještě prostor na zkoušení věcí není od věci:)

Eshop jako takový je trochu neosobní záležitost. Jasně, snažíme se s vámi být a ukazovat Vám naši dílnu a celkově zákulisí toho co "pečeme" nového třeba přes Facebook nebo Instagram, ale osobní setkání jsou stejně vždycky nej.

I proto za Vámi rádi jezdíme na trhy, kde se osobně poznáváme. Já tam čerpám nové vjemy a inspiraci pro další tvoření a samozřejmě i okukuji, jak moje šaty a sukně sedí na postavě.

Ale dětí přibývá, do školky pořádně nechodí a na trhy je stále míň a míň času a stává se to stále víc a víc logisticky náročné...

Doma sbalit a připravit sukně na trh, dopravit se na místo den předem, vybalit, navěsit, být ve stánku a pak všechno sbalit je někdy nadlidský úkol. Nedejbože, když do toho zrovna nemůže babička.

A protože osobní setkání a zkoušení věci je pro Vás důležité stejně jako pro nás, tak doufám, že se v ateliéru brzy setkáme.

Jak to v našem ateliéru vypadá se můžete podívat ve videu.

Jak se k nám dostanete?

Adresa je: Za Vodárnou 214. Neratovice - Lobkovice.

Mapa, jak se dostat do atelieru

Můžete k nám pěšky z Neratovic. Budete mít pěknou půl hodinovou procházku a cestou se můžete zastavit kouknout na Lobkovický zámeček a nebo se projít ke slepému rameni Labe.

Nebo přijeďte vlakem a vystupte na zastávce Lobkovice. Jezdí k nám útulný motoráček. Ze zastávky je to cca 15 minut chůze.

Ale jasně - autem je to nejvíc pohodlné. Pokud pojedete z Neratovic, tak je to úplně poslední ulice doleva. Pak už jsou jen pole, takže to poznáte:)

Pokud pojedete od Jiřic/ Kostelce/ Brandýsa, tak když projedete okolo polí, tak hned za cedulí Neratovice Lobkovice je to první ulice doprava. Nemůžete minout:)

Ulice je  slepá a do eLka. Náš dům je až na konci po pravé straně.

Za Vodárnou 214

Parkovat se dá v ulici, ale zaparkujte ke kraji, aby mohla ostatní auta projíždět.

Kdy můžete dorazit?

Prakticky kdykoli, když se na tom společně domluvíme.

A jak?

Nejlépe na telefonu: 774 315 888

nebo emailu: radka@satysukne.cz

ŠatySukně atelier

Budu se těšit na osobní setkání.

Za ŠatySukně Radka

Kde nás najdete?

Za vodárnou 214

Neratovice - Lobkovice

Mapa

Mapa

Kontakt
Logo
www.SatySukne.cz
Radka
Radka
9- 18h.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.